PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453703}
5,4 107
ocen
5,4 10 1 107
Filmweb Offline 2007
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2007

bo ja nie.
ciekawe jak redakcja :)
Przyznawać się wszyscy szybciutko!

ocenił(a) serial na 8
von

Ja się już pozbierałam!:)Fajnie było!:) Pozdrawiam wszystkich, którzy byli i tych którzy "zawiedli"- niech żałują!:P

Mims

a czy to prawda ze beeshopa za kazdym razem o dowod pytali jak piwo chcial kupic?
ps. zazdroszcze imprezy. ja w tym czasie zajmowalem sie lykaniem antybiotykow i ich wymiotowywaniem ze tak to okresle :/ za to w pracy nie bylem ;p

ale z drugiej strony bez klee i marlona to zadna impreza ;) no, zeby jeszcze przynajmniej clarki i oshin byly... :):):)

katrol

Zaczynasz mnie denerwować. W końcu pojadę tam do tego Twojego "masłowa" i Ci pokażę, dlaczego jestem lepsza od Mareczka. Na imprezę oczywiście :)

Oshin

nie obiecuj nie obiecuj :):)

katrol

Już za rok mam u Oshinowego zamówiony samochód na rocznicę, także będę się rozbijać po całej Polsce :D

katrol

Zwłaszcza bez Klee, he, he...

Klee

:):)

ocenił(a) serial na 10
katrol

Beeshop piwa nie pił tym razem :D

ocenił(a) serial na 10
von

Ją się jeszcze nie pozbierałem :-) Ogólnie było super a Ci którzy mieli być to mogą tylko żałować. Jak tylko dostanę się do komputera a nie komórki z której pisze to udostępnie zdjęcia. Oczywiście nie wszystkie. Niektóre wydarzenia pozostaną tylko dla uczestników zlotu :-)

Shemek

Okrutnik.

ocenił(a) serial na 10
Ove

Przykro mi bardzo, trzeba było być :-))

Shemek

Mogę westchnąć z żalu?;)

Shemek

Mogą żałować. Fakt.

ocenił(a) serial na 10
Oshin

Na Ciebie to ja specjalnie czekałem i co? :-))

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Takie głupie gadanie... Blue Dragon też się zarzekał, że będzie...

Beeshop

No, jeśli Blue Dragon też ma chore dziecko, to w przyszły łykend go zapraszam na wiśniówkę normalnie!

Shemek

No ja bardzo przepraszam, ale miałam moc atrakcji na miejscu :/ (przekąs) I w końcu, jak już mogłam wyjść, to się okazało, że jest dziewiąta i trochę mi się nie chce, szczególnie, że pogoda trochę słaba była z wieczora.

ocenił(a) serial na 10
Oshin

No właśnie, mogłaś być, ale pogoda. Zresztą o 21 nie padało mocno, a jak wracaliśmy to już nie padało :-)) A poważnie rzecz mówiąc to naprawdę szkoda, że Ci się nie udało.

Shemek

Poważnie mówiąc, to naprawdę żałuję. Znowu zaczynam się czuć trochę jak w okowach, a tu zaraz nowy rok akademicki, będzie jeszcze mniej czasu.

Eee, do d. z tym wszystkim. Chyba napocznę wiśniówkę.

Oshin

nie sama nie sama

ocenił(a) serial na 6
von

łojezu, co za ostrość. Czym wy te zdjęcia robiliście?
Fotoradarem?

ocenił(a) serial na 10
nebada

Czym sie dało. Chciałam rysować, ale kredki mi się szybko stępiły :)

ocenił(a) serial na 10
nebada

Komórką :P Ale poważnie, za jakieś 2 godziny będą lepszej jakości :-))

von

Aleście się wszyscy zmienili. Tylko Beeshopek nie, no i może Paweł. :-) A ja muszę nad głupimi kołami siedzieć, wrrr! :-(

Zdjęć Marka się domagam, bo bez Marka to żadna impreza!

ocenił(a) serial na 10
Klee

Marka nie będzie, bo Marka nie było :-))

Shemek

Wcale?! Ale koła i tak głupie. :-(

ocenił(a) serial na 10
Klee

Był na Grindhouse ze swoją lepszą połową :-)))

Shemek

Zaraz tam lepszą, phi! ;-) A z Ciebie to się prawdziwy pan redaktor zrobił. :-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

:P

Klee

Co Ty gadasz, Bociek! Nikt się nie zmienił :)

Oshin

Bo Ty to byłaś na obu imprezach, więc wiesz. :-P Zaraz dostaniesz po nosie!

ocenił(a) serial na 9
Klee

no no! jestem na całym jednym zdjęciu! za to niecały ;]

wojtimosi

Mi trochę ciężko się było pozbierać. Przez to, że od rozpoczęcia imprezy o 18 do jakoś 7 rano właściwie nic nie zjadłem (no i w sumie przez następne przespane 8 godzin również), tylko żłopałem te piwa na kartki, to obudziłem się dziś z skacowanym, wyżartym żołądkiem:D
No ale cóż, zabawa była bardzo dobra więc nie mam czego żałować. Zresztą tak na obecną chwilę to można powiedzieć, że się już pozbierałem;)

Zdjęcia dobre, czekam na paradoksową resztę.

Hej, wiecie o której wyszła ostatnia osoba z klubu?
Ja wyszedłemm razem z Marcinem P jakoś w pół do piątej. I została wtedy jeszcze z czwórka czy piątka;] Długo się jeszcze bawiliście, czy może was już wyprosili?

pozdrawiam wszystkiech którzy byli.

Krolik_Pudding

Ja wyszłam ostatnia... Nie wszystko pamiętam, ale wg danych z mojego telefonu było to koło godziny 6.40. Wczoraj było słabo, ale dziś już w miarę ok. Tylko pić się chce i kości stare bolą od tych pląsów.

Kiki

:) toście się jeszcze tam trochę pobawili

ocenił(a) serial na 10
von

No... już powoli dochodzę do siebie, ale chyba całe to filmowe towarzystwo niebezpieczne jakieś jest, bo dawno tak w czapę sobie nie dałem ;)
A w ogóle to przyznawać się Ci co tak ciągle błyskali aparatami i fotki wrzucać!

:P

von

Fajnie było :) Kto nie był, niech żałuje. Ja bym chciała zapytać, gdzie jest te 436 zdjęć (czy ile ich naprawdę zrobił) Remingtona Steele'a?

P.S. A ja się załapałam na zdjęcie portretowe :D

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Zdjęcia DRSteela będą pewnie już jutro. Obecnie Tomfic na blogu działa :D
http://www.filmweb.pl/blog/entry/468230/Filmweb+Offline+2007.html

ocenił(a) serial na 10
von

a, no i w ogóle to wielbicielki dr. Piotrowskiego szukam, bo się nam kontakt urwał :D

von

Oj w niedziele cieżko było wstać ja nie wiem jak Shemek dał rade z rana wstawać ja przynajmniej ja w łóżku byłem o 5:30 a wstałem już o 8-ssmej ale ja juz tak mam. Teraz bede odsypiał kilka dni zlot :)

ocenił(a) serial na 10
von

ok, to ja mam kurna ciekawostke. Skąd się wziął u mnie w telefonie rurabomber, i co lepsze, kto do niego zadzwonił o... 3:47 ?
przyznawać się szybko!

ocenił(a) serial na 5
von

..na kolację febrisan i rutinoskorbin a rano pomidorowa^^... ..

ps
.autorytet jaki mieli werzy i redakcja - przepadł xD

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

A co to jest autorytet? ;)

ocenił(a) serial na 5
Asia_z_Zielonego

..tee hee^^... ..

.ps
dlaczego ja na zdjęciu wyglądam jak czarownica?? O___o... .przecież ja to miłe i grzeczne dziewczę^^... ..

ocenił(a) serial na 10
von

Przyznaję, że ja się jeszcze do końca nie pozbierałam... ;)

Nunariel

Ale słyszałam, że konik tym razem nie zaginął;) To radosna wieść:D

ocenił(a) serial na 10
ama

Nie zaginął... Tym razem poszukiwana i zaginiona (= bezdusznie wycięta) okazała się Eowina. Poza tym nie sądzę, by ktokolwiek mnie poznał patrząc na mój tegoroczny identyfikator...;>

Nunariel

Raz konik, raz Eowina. Nie martw się: za rok będzie całość. No chyba, że zmienisz zdjątko;):D

ama

Redakcja wpadła na szczwany plan by co roku dawać inny fragment awatara. Chcąc złożyć cały Nunariel będzie musiała jeździć co roku na zloty ;)

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

To dopiero poświęcenie :) Kto by chciał tam jeżdzić! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones