PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453703}
5,4 107
ocen
5,4 10 1 107
Filmweb Offline 2007
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2007

Kto był na zlocie, a nie ma go ani na zdjęciach, ani wśród licznych ciekawostek?
Oraz pytanie drugie, mniej ważne, ile osób było w sumie na owym spotkaniu?

Dziękuję.

Kaitain

Też jestem ciekawa :) Bo ów zlot miałam niemalże pod nosem. a jednak mnie nie było.

ocenił(a) serial na 10
Yuffie___szajbnieta

Trzeba było przybyć. Impreza była pierwsza klasa :)

Pinokio1983

A Ty, bucu jeden, na zdjątkach będziesz??

ocenił(a) serial na 10
Kaitain

Z niecierpliwością czekamy na resztę zdjęć :) No i ciekawostek.. Gdzie się nagle podziała reszta zlotowiczów? Dzielić się wrażeniami!
Ci co byli widzą, że zabawa sie udała, czas przekonać resztę :)

Asia_z_Zielonego

Oj, pierwsza klasa impreza, no nie dziwię się, nie dziwię :) Widzę przeciez, widzę, kto się tak fajnie bawił i co robił :)

Szkoda, że nie udało się ściągąć do Polski Sephirotha, wtedy bym przyszła. Pewnie sporo osób by go poznało chętnie. A ja sama, samiuteńka, bez swojej paczki, nie ruszyłabym się :/ Albo cała moja ekipa, albo nikt.

P.S. Mimo wszystko trochę żałuję :P

ocenił(a) serial na 10
Yuffie___szajbnieta

Żałuj. Nie przypominam sobie żeby ktoś siedział sam, smutny i opuszczony w kącie.. I łbów nikt nikomu nie liczył.. ;)

Asia_z_Zielonego

Mogę to potwierdzić. Pinokio ze mną gadał choć w zeszłym roku stwierdził, że skoro mam tylko 1 łeb to już się do mnie nie odezwie :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

No wiesz? :)

ocenił(a) serial na 9
Yuffie___szajbnieta

No podobno miałaś być. Jest czego żałować. Wszyscy piękni, młodzi, boscy... :D

ocenił(a) serial na 10
Boora

(niepotrzebne skreślić) :-)))

ocenił(a) serial na 9
Pinokio1983

Czy to odnośnie do mnie? ;>
Dzięki Shemkowi nie muszę wyjeżdżać z kraju. Dzięki raz jeszcze!

ocenił(a) serial na 10
Boora

Ja się dziś dowiedziałem, że mi przybyło zmarszczek. Normalnie bezczelność :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Ja też dostałam tą informację :) Plus info, że dla mnie czas był łaskawszy niż dla Ciebie ;)

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

A mnie poznawali tylko dlatego, że Ty byłaś ze mną. Więc kto miał lepiej? :)

Pinokio1983

Nie trzeba było tak drastycznie zmieniać fryzury ;)

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

To teraz zapytaj kto mnie obciął :)

Pinokio1983

Fryzjer? ;>

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

A na imię mu Asia :)

ocenił(a) serial na 10
Pinokio1983

Przepraszam, a lufę miałeś przystawioną do głowy czy jak, nikt Ciebie nie zmuszał :D:D:D

Pinokio1983

To była moja trzecia opcja po fryzjerze i mamie ;)

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

No dobra, na własne życzenie to było, ale winę trzeba na kogoś zwalić :-))

ocenił(a) serial na 10
Pinokio1983

Nie znamy takowej.

Pinokio1983

Zmarszczek wam przybyło drodzy moi, bo bawiliście się beze mnie. A po publikacji tych zdjęć oświadczam wszem i wobec, że to definitywny koniec mojego związku z Beeshopą. Już ją spakowałem. A obiecała być grzeczna. Jaki ja byłem głupi przez te wszystkie lata?

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Ale zmarszczki to nic, jakieś dwa lata temu powiedziano mi, że mam 40 lat, to dopiero załamka. :-)

Shemek

Biorąc pod uwagę awatar to dałbym ci przynajmniej 140 :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Ja chciałbym tak wyglądać mając 140:D

ocenił(a) serial na 9
Shemek

A! Chciałem się jeszcze pochwalić, że wygrałem 2 filmy na dvd. Pierwszy zawdzięczam temu, że Beeshop głośno wykrzykiwał mój nickname. Drugi, szczęśliwym trafem, był już w zbiorach Pinokia.
Innari żałuj! ;)

ocenił(a) serial na 10
Boora

A ja też wygrałam! Ale ja się chwalić nie będę ;)

ocenił(a) serial na 9
Asia_z_Zielonego

To ja Cię "pochwalę"! To jeszcze (dziwnym trafem) pamiętam: "Karma dla bestii" :D

ocenił(a) serial na 10
Boora

Hmm.. pamiętasz TAKIE rzeczy? No, no.. :D Ale nie masz dowodów, ten film powędrował w dobre ręce :)

ocenił(a) serial na 9
Asia_z_Zielonego

Z tym, że powędrował w dobre ręce się zgadzam. Ja już jestem po seansie wygranego Halloween 6. Marność nad marnościami, ale na półce prezentuje się świetnie.

ocenił(a) serial na 10
Kaitain

Skoro tak to ja chciałem oficjalny protest złożyć na tą okazję. Ja rozumiem, że mnie obsmarowują w ciekawostkach, że ja to niby nawet po polsku nie umiem, ale żeby do tego tak anonimowo, no wiecie co? :P
Raz mam szansę gdzieś zaistnieć i taka lipa ;)

ocenił(a) serial na 10
von

No to już! Pisz sprostowanie w ciekawostce i się zaakceptuje :)

Pinokio1983

A ja tam jednak slownikiem nie chcialbym dostac hehehe.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

To może kuflem?
;)

Asia_z_Zielonego

Już ja bym napisał czym chciałbym dostać ale szkoda wykasowywania mojego posta :)

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

... no wiesz? :D

Kaitain

"Kto był na zlocie, a nie ma go ani na zdjęciach, ani wśród licznych ciekawostek?"

jestem na fotkach, na ciekawostkach niet.

ocenił(a) serial na 10
Krolik_Pudding

To pisz, pisz, pisz :) Zaakceptuje się :)

ocenił(a) serial na 10
Pinokio1983

Pinokio, tak pisząc nic nie zdziałasz do kolegi. Try this, von: write a proper curiosity and we'll add it. The old one of course, shall be deleted. :-)) Powinno zadziałać :-))

ocenił(a) serial na 10
Shemek

A jak nie zadziała, to zawołamy Biszopa. Zaśpiewa nam to ładnie :)

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Oj tak, śpiewać potrafi. Kurcze, że nie miałem wtedy dykatofonu, dodałoby się jako piosenkę FW :D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Bo ja wiem? Twója radość nieco nam zagłuszała linię melodyczną :D Aczkolwiek Biszop odkrył przed nami całkiem ciekawy talent :D

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

A co najlepsze ja to pamiętam! I słowa Shemka: "ma przecież chłopak FCE" (coś w tym rodzaju) :D

Beeshop

Ech.. to chyba ja musze się zgłosić...
Ilość zdjęć ze mną: 0
Ilość ciekawostek: 0
Czy mi to przeszkadza: Nie

ocenił(a) serial na 10
miss_Bolt

0 zdjęć??!! To raczej nie możliwe...

Beeshop

Możliwe. Jestem niezauważalna. Jeśli o to chodzi to mogłabym robić zakłady. To może na natępny OFFline? Ktoś chętny?:)

ocenił(a) serial na 10
miss_Bolt

Takich ktosiów będzię dużo :)

ocenił(a) serial na 9
miss_Bolt

Zasadniczą kwestią jest czy była Pani na imprezach, czy tylko w kinie. Będąc na tych pierwszych, nie dało się uniknąć flesza. Wiem, bo próbowałem ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones