PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453703}
5,4 107
ocen
5,4 10 1 107
Filmweb Offline 2007
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2007

Jestem ciekaw kogo na tym zlocie nie było, a jesteście ciekawi jaki ten ktoś jest (wygląd, charakter). Kto na FW wam zapadł w pamięć i zawiedliście się, że nie ujrzeliście go?
Ja byłem z wami... prawie byłem.

KAWOwir

Wygląda na to, że nikt ich nie ciekawi ;P ...ale fajne fotki... mili ludzie ;P

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Ciekawi, ciekawi, ale nie wierzę, by któryś z moich faworytów zechciał kiedykolwiek noge postawić na FW OFFline... więc się nie zdradzę ;)

Pinokio1983

Pinokio, jaki Ty czujny ;PPPP prawie natychmiastowa odpowiedź i eleganckie zaprzeczenie dające wiele do myślenia :>> bowiem dyplomatycznie nic nie zdradzające ;P ........a na tych fotach to Ty widzę królujesz ;P to chyba jest parcie na szkło ;P ale wiesz powiem Ci, że fotogeniczny jesteś choć moją osobistą uwagę kto inny przykuł :>

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

W sekrecie Ci powiem, że Pinokio biegał za fotografem i zawsze wyskakiwał przed obiektyw :P

Asia_z_Zielonego

hehe no i tak to właśnie wygląda ;P i zauważ, że skubany prawie zawsze patrzy w obiektyw... normalnie urodzony model ;PPPPP

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Jak do mnie celowali, to patrzyłem :)

Pinokio1983

słonko, bo Ty jesteś niezaprzeczalną filmwebową gwiazdą :)

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Bo on, kurcze, wszystko widzi.. I zawsze wyczuje gdzie fotografują :)

A tak na serio: się tak intensywnie bawił, i takie niestworzone historie odstawiał, ze po prostu sie nie dało nie robić zdjęć.. Tak w ramach "ciekawostki przyrodniczej" :P

Asia_z_Zielonego

hehe Asia jakie przyrodnicze podejście do kolegi ;PPPPP
Swoją drogą ja nie rozumiem tej złej reputacji Pinokia, przecież to taki dusza człowiek :) jakoś nie umiem sobie wyobrazić, żeby on mógł być niemiły... chyba, że on tak specjalnie podstępnie działa ;PPP

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Pewnie Beeshop

Shemek

nie, nie Beeshop, choc on też starannie właził w pole rażenia każdego napotkanego obiektywu ;P oni obaj z Pinokiem są tacy nachalni w autopromowaniu ;PPPPPP

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Ja to obstawiam barmana :)

ocenił(a) serial na 10
Pinokio1983

Co mi przypomina, "często tutaj przychodzisz?" :D:D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Kurcze, dopiero w domu byłam w stanie wymyślić równie intrygującą ripostę :D

Pinokio1983

nawet nie zauważyłam barmana ;P muszę jeszcze raz spojrzeć na te foty ;P
A do kogo padł ten tekst z tym częstym przychodzeniem?

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

To właśnie radosna twórczość naszego barmana :)

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

A to tak dla przypomnienia, Ci co byli to wiedzą w czym rzecz :-)

Shemek

ej, no to bądź człowiekiem i objaśnij dla tych co nie byli :> bo w ciekawostkach chyba nic o tym nie ma :>

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

No, Shemek, objaśnij! Bo ja też nie rozumiem, tak szczerze mówiąc.. :D

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Zbyt zauroczona barmanem byłaś :)

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

No to nieskromnie powiem, że pewnie JA :D:D:D:D

KAWOwir

Ogólnie ludzie to tchórze. Ja rozumiem, że niektórzy nie mogli przyjechać, ponieważ coś im wypadło naprawdę ważnego, ale prawda jest taka, że każdy jest mądry w gębie tutaj, na forum, a ja trzeba by przedstawić swoje argumenty w rozmowie twarzą w twarz z innymi to wtedy już nie jest taki hardy. A ludzie tam ani nie gryźli, ani nie bili, nikt z nikim się nie pokłócił i nawet się okazało, ze weryfikator też człowiek.

Shimi

hehe no, ale weź no przecież nie każdy się kłóci, a potem boi konfrontacji. Wiele osób po prostu lubi kontakty czysto internetowe. Po co do wszystkiego dorabiać jakiś podtekst, że jak ktoś nie przyszedł, to ze strachu? Ja tam często wole nie wiedzieć jak ktos wygląda.

ocenił(a) serial na 8
Eleonora

Na początku strasznie żałowałam, że nie przyjechał żaden z moich "starych znajomych", ale dzięki temu mogłam się skupić na reszcie, która przybyła i nie żałuję!:P Fajnie było!:P

ocenił(a) serial na 10
Mims

Było :D

Czytajcie ludzie i przybywajcie za rok! :)

KAWOwir

O to właśnie chodzi! Nawiedzę Was za rok.

:*

KAWOwir

Może jak się uda z całym gronem czatowników :DD

użytkownik usunięty
OxxO

I znowu zostaje mi tylko popatrzeć jak Wy tam sobie siedzicie i pijecie piwko... i dyskutujecie... ehhh może za rok...

Taki twoj los Znawco Ekranow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones