Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

Napiszcie w jakich filmie Shia LaBeouf podobał wam się najbardziej i dlaczego? Mnie najbardziej podobał się w Disturbii, ponieważ idealnie pasował do roli zbuntowanego nastolatka i tak również zagrał.

adamo0010

jak narazie to oglądałam z nim tylko Eagle eye i transformersy i bardzo mi sie podobało jak grał. teraz przymierzam się do obejrzenia Niepokoju:)

xxSaraxx

Niepokój. Jak dla mnie super fil, ale dla niektórych jest filmem dla nastolatków. Niewiem dlaczego tak krytykują ten film. Jak obejrzysz to koniecznie opisz napisz mi swoje wrażenia po seansie. Pozdrawiam

xxSaraxx

Disturbia. Jak dla mnie super film, njalepsze w tym filmie to klimat. Wiele osób niedocenia tego filmu i nie zostawia na nim suchej nitki. Napisz mi koniecznie wrażenia po seansie :). pozdrawiam

adamo0010

sory za dwa posty, ale na początku tego pierwszego posta mi nie wyswietliło, wyswietlił sie dopiero jak napisałem tego drugiego

adamo0010

Filmu "Disturbia" niestety nie oglądałam, ale wierzę, że zagrał nieźle :) Według mnie, najlepszy był w "Wszyscy Twoi Święci" Ah, scena kłótni z ojcem... Jeśli ktoś oglądał to wie co mam na myśli :)
Pozdrawiam!

rybka254

oglądałam, i rzeczywiście ta scena była jedną z lepszych :)

adamo0010

mimo, że film był taki sobie, to najbardziej podobał mi się w Eagle Eye - jedyny jasny punkt tej produkcji, bo ani śliczna Dawson ani niezły Thorton się nie popisali..

adamo0010

Niepokój, Eagle Eye, Transformers 1 & 2. Genialny aktor, będą (są) z niego ludzie na arenie filmowej. :)

adamo0010

Tak w niepokoju zagrał cudownie ..
Podobał mi się też w Eagle Eye i transformers 1 i 2 < 33
W trójce też pewnie będzie świetny ;]

użytkownik usunięty
adamo0010

Eagle eye!! A potem Transfomers za humor jego postaci. Świetnie też zagrał w Constantine

adamo0010

Mi podobał się najbardziej w Transformers 1 & 2. Miał tam sporo scen z humorem.

adamo0010

Genialnie zagrał w Transformers :) poza tym bardzo podobał mi się w Disturbi i Wszyscy twoi święci

MeganFox

Polubiłam go w świat nonsensów u Stevensów a pokochałam w Disturbii, zagrał świetnie, nie wiem czemu uważa się ten film za gniot dla nastolatek ale mi tam się bardzo podobał, w transformerach zagrał równie dobrze ale cały efekt psuje Megan za którą nie przepadam, ogólnie walą mi takie płytkie laski ale jak się czyta jej "inteligentne" wypowiedzi to się niedobrze robi. Pewnie ktoś napisze że jestem zazdrosna, myślcie co chcecie ale lisicy nie lubię :P

adamo0010

Jejku oczywiscie że Niepokój ale aż boję się że nie jestem w tej opinii odosobniona:))

I to jest właśnie prawdziwe, najprawdziwsze, najlepsze Amerykańsie Ciacho !!!!
Ashton był blisko, ale to nie to......

ogonktorymachapsem

Najlepszy w "Wszyscy Twoi Święci" - genialnie zagrana rola w rewelacyjnym filmie; strasznie naturalny, byłem pod wielkim wrażeniem; Polecam wszystkim film

adamo0010

Niepokój.
A no i nie można zapomnieć o Świecie nonsensów u Stevensów !

adamo0010

Hmmm Moim zdaniem najlepiej zagrał w Eagle Eye. Ten facet to na serio świetny aktor! Przyszłość Hollywood ;) Heh, i w dodatku przystojny... xD

adamo0010

Widziałam go w wielu filmach i w każdym grał świetnie ;)

adamo0010

Dla mnie też "Disturbia" ale to dlatego że w innych filmach, takich jak transformers czy eagle eye nie mógł się za bardzo wykazać, a i tak tylko z jego powodu warto obejrzeć te filmy :) Ale Super aktor, lubię oglądać z nim wywiady i talk-showy bo jest naprawdę zabawny! Polecam tez odcinek Saturday Night Life z Shią, dobry jest! :))

adamo0010

Mi również się podobał najbardziej w "Disturbii". Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że nie widziałam go w zbyt wielu filmach ;) Ale ogólnie odwalił tam dobrą robotę i charakteryzacja też zdziałała swoje.

adamo0010

najbardziej mi przypadl do gustu w filmie eagle eye a ostatnio w transformersach a jesli chodzi o niepokoj o ktorym wpsomnialas tez calkiem niezle wypadl :)

socco333

"Świat nonsensów u Stevensów" jako Louis Stevens - genialny! ;D

adamo0010

Ja tylko jeden film oglądałem i to jest 4 część Indiany.

frycio80

Przepraszam, dwa filmy: Najwspanialsza gra w dziejach i 4 część Indiany, ale podoba mi się bardziej w drugim, chociaż w pierwszym też dobrze zagrał

adamo0010

Rany tak opisujecie te filmy że świetnie zagrał więc muszę więcej oglądnąć z nim na razie oglądłam tylko 3 i mam zamiar oglądnąć Eagle Eye

Mi najbardziej podobał się w Transformers 1i 2 oraz w Indiana Jones w 4 części i tyle. :) :) :) :)

użytkownik usunięty
adamo0010

Zdecydowanie Eagle Eye. Bardzo mi się podobał w Disturbia i IJ4, ale jednak najlepiej wypadł w EE

Uwielbiam go za rolę " Kto pod kim dołki kopie" świetna rola. Po raz pierwszy go wtedy zobaczyłam i wiedziałam że daleko zajdzie:D A poza tym Eagle Eye, Transformers 1 & 2, Disturbia :D. Eagle Eye widziałam dość niedawno i zrobił na mnie piorunujące wrażenie :D, nie mogłam oderwać od niego wzroku. Teraz po tym co przeczytałam wyżej w komentarzach to marze o zobaczeniu New York, I Love You :D

maharet_mk

Mnie najbardziej podobał się w filmie " Wszyscy Twoi święci" i "Niepokój", w "Eagle Eye" też nieżle, ogólnie uwielbiam go i filmy z nim ;) ; **

adamo0010

Rewelacyjny był w "New York, I love you" :)

McDreamy_2

Zaczeło się od "Świat Nonsensów u Stevensów" genialne dziecko ^^
Potem nastepne dzieła w jego wykonaniu które widziałam i doceniam:

1. Transformers- bez niego to mógł by być kit...
2. Eagle Eye- uwielbiam tą desperacje na jego twarzy....
3. Disturbia- Film też fajny
4. Constantine- Mała rola ale nie da go się nie zauważyć uroczy :]

Zabieram się za Wszystkich Świętych i New York zobaczymy ;]

użytkownik usunięty
aniksia

Transformers to był kit.

adamo0010

Niepokój, transformersy i Eagle Eye.
Ale pamietam go ze 'swiata nonsensow...', tez calkiem fajnie (do dzisiaj tak ryja drze- patrz np. transformers 3:)), ale przyznam, że nie sądziłam, że z tego dzieciaka, taki facet wyrośnie ;D

adamo0010

Wg mnie bardzo dobry aktor. Kazdy jego kolejny film ogladam z przyjemnoscia. Czy to Disturbia, eagle eye, transformers, indiana jones. Oby wiecej filmow z jego udzialem.
Przymierzam sie do Wallstreet, ciekawe jak tam wypadl.

adamo0010

Eagle Eye i Wallstreet jak dla mnie ;D

ignis1903

Jak dla mnie najlepiej zagrał w ,,New York, I Love You'' mała rola, ale najlepiej zagrana w całym filmie!!!! POLECAM!!!!

adamo0010

oglądałam z nim każdy film ale najlepiej zagrał w Disturbia i Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki :D

adamo0010

Najbardziej podobał mi się w filmie Gangster. A z luźniejszych to wiadomo, pasował do roli w Disturbii i Transformersach. Ogólnie przyjemnie się go ogląda ;).

użytkownik usunięty
adamo0010

W żadnym. Z bylem stwierdzam że wszystkie swoje role spartaczył.

Charlie Countryman coś tam zagrał nawet

adamo0010

mi się podoba w każdym. Jest hot.

adamo0010

Absolutnie najlepsza rola w "Lawless". Świetnie zagrana rola wieśniackiego wymoczka, który na naszych oczach zmienia się w twardziela.

adamo0010

Mi się najbardziej podoba w filmach w których nie występuje.

Mallory K.

a mi sie najbardziej podobają wypowiedzi, których nie udzielasz

adamo0010

Fajnie, ale pytanie dotyczyło czego innego. Nie offtopuj.

Mallory K.

Twój poprzedni komentarz też raczej nic nie wniósł do rozmowy, więc mnie nie pouczaj

adamo0010

Przecież odpowiedziałam na pytanie.

Mallory K.

...i Tu się mylisz, bo pytanie nie dotyczyło, "w których filmach nie występuje".
Widzę, że w gimnazjum nie umieją czytać ze zrozumieniem

adamo0010

Pytanie brzmiało ''W jakich filmach wam się podobał najbardziej'', zatem moja odpowiedź nie jest nielogiczna i nie jest wynikiem braku czytania ze zrozumieniem. Pomyśl troszkę, a dojdziesz do takiego samego wniosku. :)

Mallory K.

Twoja odpowiedź z logiką nie ma nic wspólnego i skoro twierdzisz, że nie jest wynikiem braku czytania ze zrozumieniem to głupoty na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones