Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

Normalnie jest to mój ulubiony aktor, bardzo dobrze gra i to tak inaczej, że czasami można
się pośmiac np. idiana jones 4 w tej scenie gdy wpadli do tej wody pod koniec (jak ktoś nie
oglądał to nie wie o co kaman ) powiedział: tędy ? Było to zajebiste, uśmiałam się... Nie
macie dla mnie racji , że jakoś tam inaczej gra... Gdy on gra główną rolę lub troszkę
poboczniejszą to z chęcią oglądam każdy gatunek.... Bardzo dobrze sprawuje się w roli
Sama Witwickiego ( czy jak się tam pisze ). Po prostu jakby był stworzony do tej roli... I nie
zgadzam się z innymi. Nie jest to jakaś tam bajeczka czy coś, tylko bardzo dobry i pełen akcji
film. Poznajcie go bliżej a zrozumiecie ;) To tyle... Dziękuję :)

Laska2343

zgadzam się co do Shia! on jest na prawdę jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia. uważam, że przy nim Pattinson wymięka. !
Transformers może i nie jest moim ulubionym filmem, ale miło się ogląda wszystkie 3 części ;> chociaż może tylko ze względu na niego... nie żartuje oczywiście ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones