Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

Ja go poprostu kocham <3! Jest wspaniały... To jego bezwzględne poczucie humoru, zaczynając od komedii gdzie jest najlepszy kończąc na Constantinie w którym grał równie zabawnie ;] Cudownie gra w scenach akcji ta jego zdezorientowana mina i odwaga w oczach.... Ajć nic dodać nic ująć..... Love you!

aniksia

i ja się pod tym podpiszę:)

aniksia

Ja tez Go uwielbiam. ;) Niektóre filmy oglądam właśnie ze wzgledu na Jego osobe. Sadze tez, ze naprawde ma talent. Moze i jest Żydem, ale nie brali by Go do tylu filmów, gdyby go nie miał i grał jak kołek. On ma talent, a niektórzy poprostu niechca Go dostrzec ze wzgledu na Jego pochodzenie. Co jest według mnie śmieczne. O.o Do tego jest ciepłą, sympatyczną i mega zabawną osobą. ;) Co dostrzegłam po obejrzeniu wywiadów z nim. ;) No i oczywiscie ma tez wyglad. Ahhh... <3

RapaNui_

A co tama za znaczenie że jest Żydem? To chyba dobrze, ze mamy różnorodność. Jest świetny!

użytkownik usunięty
Willow_2

Przynajmniej umie grać, nie to co Zac Eron, Miki Cyrkus, Logan Lerman i im podobni.

Uwielbiam Shie, ale od Logana Lermana Ci wara, najpierw obejrzyj z nim trochę filmów później o tym gadaj. Proponuje 3:10 do yumy

Willow_2

Ja też go kocham poprostu !!!!!

RapaNui_

Dla mnie liczy się przede wszystkim jego wspaniała gra aktorska-cudownie autentyczny w scenach emocjonalnych-poza tym jest taki urodziwy,a jego oczy-prześliczne.

aniksia

Ciachooo ;D

<Sex>

;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones