Sarah Roemer

Sarah Christine Roemer

7,4
2 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Roemer

chciałabym tak wyglądać jak ona :(
szkoda tylko, że jestem polskim pasztetem.

emmeline37

E tam, napewno znajdziesz swojego adoratora, piekni ludzie to jakies 5-10 % świata więc nie ma sie czym załamywać. + za dystans do siebie :)

radoni0

Media kreują pogląd że 80% ludzi jest pięknych platikowych itp a dzieciaki oglądając w tv wszystko piękne popadają w depresje bo myslą ze tylko one są brzydkie itp zgadzam się przed mówca naprawde pięknych ludzi jest ok 5%-10% reszta jest retuszu lekkim lub duzym ,nalezy zaakceptowac siebie a jesli ma się jakiś defekt naprawde przeszkadzajacy to można go skorygowac,pamiętajcie dzieci nie dajcie się zlansować tv bo oni wam wmawiają ze jesteście gorsi tylko po to żeby na was zarobić i tak naprawde nic ich nie obchodzicie.

radoni0

5-10% ?? chyb przesadzasz, albo miales na mysli tylko polske i tylko facetów, bo w polsce 90% facetów wyglada tak, ze sie zesrać z beki idzie, nie potrafią sie w ogóle ubrać.

a z tematu i założycielki beka

BlackShit

a pewnie dziewczyny potrafią się ubrać , co 2 to platkikowa lalka w tandetnych kozaczkach , ale ok nawet jeśli nie umią się ubrać to przynajmnije nie muszą się retuszować toną pudru żeby nieźle wyglądać, a jeśli dalej się spierasz to idz na impreze po dokładnym umyciu twarzy bez szminki, pudru itp zobaczymy co wtedy powiesz , facet nie musi się pudrować żeby mógł wyjść z domu.

TheGoldi07

na pewno lepiej wypadaja pod względem ubioru niz faceci, a makijaż?? do tego on właśnie służy, żeby poprawiać urodę

BlackShit

Jeśli dla was ciuchy są najważniejsze, to współczuję.

radoni0

czekaj, kochanieńki, już kawał czasu, a adoratora nie ma! : O I nie zanosi się na jego przybycie w przeciągu kolejnych 20 lat.

emmeline37

kpisz? Zobacz tylko na jej szczękę. Dziewczyna jest fatalna.

emmeline37

emmeline37 - wez nie pisz takich rzeczy bo ze smiechu az oplułem sie kawa :)

mexican

zatem przepraszam xD

emmeline37

Odpowiedz po 3 miechach:) Może juz podniosła ci sie samoocena:)

pepetka1

nie podniosła mi sie ; ) niestety. Wciąż wyglądam jak Marit Bjoergen

emmeline37

Haha niezla jestes :) Dobrze ze tym razem nie piłem kawy. Jak ktos wyzej napisał - plus za dystans do własnej osoby ;)

mexican

dzięki :) i smacznej kawy następnym razem xD

emmeline37

weź zarzuć foto, zobacze czy jest aż tak źle

BlackShit

nie, bo nie zaśniesz w nocy

emmeline37

zasnę zasnę, widziałem już różne rzeczy i problemów ze snem nigdy nie miałem

BlackShit

wszystko ma swoje granice ; )

emmeline37

ok, to nie ciagne dalej tematu

emmeline37

Napisz lepiej, że jesteś pasztetem, ale nie polskim pasztetem! Odpowiadaj z łaski swojej za swoje kompleksy, bo w ten sposób (ufam, że w sposób niezamierzony) obraziłaś wszystkie polskie kobiety.
Poza tym omawiana tu panienka jakoś (wg mnie) urodą się nie wyróżnia, tak więc te dramatyczne teksty możesz odstawić na bok. Jest multum aktoreczek, na widok których wielu na tym forum się ślini, a mnie one koło d... latają. Chodzi głównie o jakieś lalunie z amerykańskich serialików, blondynki w dwuczęściowych strojach kąpielowych, a wszystkie wyglądające jak odlane z jednej formy: takie same ciała, takie same pyski z tak samo wiecznie wyszczerzonymi zębami, słowem: klony Pameli Anderson... I odwrotnie: bulwersuje mnie czasem, że komuś się nie podoba któraś aktorka, która mnie przypadła do gustu, ale wtedy biere se na wstrzymanie i powtarzam sobie, że przecież każdy ma inny gust.
Poza tym spoglądając na Twój profil widzę, że mieszkamy niedaleko - ja akurat w naszym mieście wojewódzkim. Zatem nie pleć, że w naszych okolicach żyją tu jakieś pasztety, bo mieszkam tu i wiem.

Jack_Holborn

Ależ broń Cię Panie Boże, nie mówię, że wszystkie polskie kobiety są pasztetami - nadinterpretujesz! ;P W kwestii blondynek odlanych z jednej formy zgadzam się w 100%. Ostatnio do tych samych wniosków doszłam, oglądając"Słoneczny Patrol". A, i jeszcze jedno. Moje teksty nie są dramatyczne. Mam dystans do siebie i nie dramatyzuję..;)

użytkownik usunięty
emmeline37

Fajnie że masz taki dystans do siebie ;d

A ogólnie mówiąc to Polki są najpiękniejsze na świecie z Ukrainkami i Rosjankami i innymi kobietami z tego rejonu. Dodatkowo są jeszcze w miarę naturalne a nie po operacjach plastycznych ;) A ogólnie pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn jest ze 3% także nie ma co się przejmować ;d Faceci jednak mają dużo łatwiej niż kobiety jeśli uroda im nie dopisuje niestety.

Najważniejsze to się sobie podobać ;)

Jack_Holborn

chyba zartujesz, od dawna widac juz wysyp czarnul, pofarbowanych na krucza czern,ohydztwo, na ulicach tego pełno,ze nie wspomne o celebrytkach, wszystkie mi sie mieszaja ,jedna gorsza od drugiej

emmeline37

Chyba przesadzasz... ktoś Ci powiedział, że jesteś brzydka czy sama sobie wymyśliłaś ? :D

emmeline37

Świetne! Założę się, że na 90% Sarah jest dużo ładniejsza, zgrabniejsza i atrakcyjniejsza niż Ty, ale uwielbiam jak ktoś ma do siebie dystans. Już Cię lubię, wybaczę Ci nawet że jesteś pasztetem. Żółwik! :)

klaun.szyderca

Dziękuję xD My, pasztety także uwielbiamy ludzi, dla których liczy sie wnętrze - ratujecie nasz gatunek przed wyginięciem

emmeline37

wiem, ze juz troche czasu minelo, ale potwierdzam (ze juz cie lubie, nawet jesli ejstes pasztetem ;D ) ;) poprawil mi humor ten post ;)

użytkownik usunięty
emmeline37

Nie od dzisiaj wiadomo, ze oprócz pięknego wnętrza liczy się piękna pupa. Reszta schodzi na dalszy plan. A Bjoergen akurat te cztery litery ma niczego sobie.... ;-) Pozdrawiam "paszteta" z Lublina.

no nie osłabiaj mnie... nawet tego natura mi poskąpiła ;D Powinnam sie nazywać"Słodka Chwila", bo noszę na sobie złoża budyniu, a o pięknej pupie mogę pomarzyć xD

użytkownik usunięty
emmeline37

Słodka Chwila czyli Bjoergen po utyciu albo mieszanka pasztetu z budyniem…. hehe, dobre, dobre. Chyba jednak trochę prowokujesz, a tak naprawdę jesteś "niezłą laską" ;-) Co by nie było, zawsze możesz zgłosić się do Dr Oetkera – tam wykorzystają złoża budyniu i zostanie sama słodycz - niekoniecznie tylko na chwilę… A'propos laski - polecam film Michała Sochy o tym tytule (żeby kto nie zarzucił, że pieprzę nie w temacie filmowym). Pozdrawiam wszystkie polskie pasztety, a te z Lublina przede wszystkim.

hahahahaha no niee!! To tak jak w tym kawale - Twoja Stara leczy się u doktora Oetkera

użytkownik usunięty
emmeline37

Zawsze odpowiadasz po 1,5 roku?
Czas reakcji to stosunek zmian stężenia molowego produktu do przedziału czasu...
Czy aż takie duże zmiany stężenia u Ciebie? I czy na korzyść Twoją czy Dr Oetker Company...
;-)

nigdy nie byłam dobra z chemii ;O Na twoją korzyść chyba te mole stężone i czasu przedziały, bo inteligencja dodaje mężczyznom seksapilu xD

Tym razem odpowiedziałam po godzinie, epic win..

użytkownik usunięty
emmeline37

Nie martw się... My faceci też żałujemy że co druga taka lala nie chodzi po ulicy jak Sarah ;d

marne pocieszenie...wybacz ;)

emmeline37

W Polsce są podobno najładniejsze dziewczyny więc myślę że nie będziesz długo musiała czekać na miłość :D

AnthonyCole

może mam jakieś niemieckie korzenie :O

emmeline37

hahahaha przesadzasz xD ;D

AnthonyCole

żartuje xD Lubię żartować na swój temat, w sumie lepsze to niż ciągłe gdakanie, że jest sie brzydkim i nikt nas nie kocha ;<

emmeline37

hehe to dobrze szczerosc i poczucie chumoru/dystans do siebie najwazniejsze ;D

AnthonyCole

prawda, o i le łatwiej jest, gdy natura okaze się dla ciebie skąpą s**ą xD Mimo to znam ludzi, którzy czerpią niezwykłą przyjemność z użalania się nad sobą i robią to chyba w intencji "powiem, że jestem brzydka - niech prawią komplementy.."

emmeline37

hahaha racaja xDD zdazaja i mi sie dni kiedy sie uzalam nad soba (zadko) ale moze kazy kiedys musi...

emmeline37

polskim pasztetem???prosze Cie- przecież jankeski mogą sie cmoknąc, a jedna jaskułka wiosny nie czyni ! słowianki Rules!:)

everyman84

oj tam, naoglądałeś się Donatana

emmeline37

Donatan mnie nie interesuje nie kręcą mnie chłopcy-choć tancerki ma fajne nie powiem, ale jeśli czegoś się naoglądałem to tysięcy pięknych naturalnych polek na ulicach i daleko im do pasztetów, wiadomo o tym lata świetlne przed Donatanem.

everyman84

gdzie Ty mieszkasz, że na ulicy same piękności? I ani jednej grubej świnki w legginsach? No dobra, akurat noszę spodnie cały czas..

emmeline37

Podsumowując tę ponad czteroletnią dyskusję to wszyscy sobie międlą i poprawiają samopoczucie, ale to w żaden sposób nie zmieni faktu, że Saruś @:-) to super laseczka jest @:-) @:-) @:-) nawet jak zrobiona poliuretanu @:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones