Jennifer HollandII

7,0
2 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Holland
kosiara522

To ocena na podstawie czego? Ról w filmach?

kosiara522

Nie dyktuj innym, co ma stanowić o ich szacunku do siebie. Wyobraź sobie, że nie wszyscy żyją w biednym katolickim ciemnogrodzie albo islamskim bogatym ciemnogrodzie.

użytkownik usunięty
rezzou

dobrze powiedziane.

rezzou

dokladnie zawsze mozna zyc w dziwkarskiej hameryce

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Logan_123

Na szczęście jedno się nie zmienia - opinia świadczy bardziej o opiniującym, a nie opiniowanym. Pozdrawiam Pana serdecznie, chociaż Pan nie pozdrawia reszty świata. 

Logan_123

Ale to prawactwo tutaj mierzi fakt, że ktoś żyje tak jak się komuś podoba a nie tak jak im się podoba xD

MINTOR1994

Niestety czegoś takiego nie ma, że "każdy żyje jak mu się podoba". To tylko złudzenie, bo potem przychodzą nieszczęścia, choroby, zgony i już nie jest tak kolorowo - wtedy ludzie już nie są tacy cwani w gadce. hue hue
Wszyscy wymieniliście jakieś ideologie i wszystkie one wychodzą z jednego wora. Wszyscy jesteśmy zależni w mniejszym lub większym stopniu od systemu, a przede wszystkim wszyscy podlegają prawom natury. Ale żeby rozmawiać na takie tematy wypadałoby te prawa znać, a wątpię, że ktoś tu z Was komentujących w ogóle wie o istnieniu tych praw, skoro dla was wszystkie fałszywe ideologie są tutaj jakimiś wyznacznikami.

dzenero

Dla każdego, oprócz zakutej konserwy bez argumentów oczywiste jest, że "życie jak się komuś podoba", oznacza życie jak się komuś podoba w miarę jego możliwości bez naruszania wolności innych i krzywdzenia ich. Jakie to "prawa natury" o których wspominasz i które to życie tak ograniczają? I czym są "fałszywe" ideologie? Z jakiego powodu są "fałszywe"?

MINTOR1994

To nie są tematy dla kogoś kto używa słów propagandowych jak "prawactwo". Jesteś systemowym niewolnikiem - weź to zostaw lepiej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dzenero

Btw z "antysystemowości" i obnoszenia się z tym wypada wyrosnąć jak się już skończy te 14 lat

MINTOR1994

Nie bądź hipokrytą - mówisz, że nie mam argumentów, a sam obrażasz, bo Tobie się skończyły. Zresztą jak można mieć argumenty nie mając wiedzy - bo tu widać, że nie masz zielonego poojęcia?
Coś tam zasłyszałeś i powielasz durnoty internetowe. Takich "lewaków" i "prawaków" jest cała masa na internecie - a chociaż wiecie z jakiego prawa natury to wynika? Zdobądź lepiej wiedzę o tezie-antytezie i kontrolującej jej 3sile czyli tzw. taktyce "kontrolowanej opozycji".
Gdybyś znał prawa natury, to byś wiedział, że życie to też system ;)
Trzeba ZNAĆ systemy, zasady działania i je odróżniać - określenie "antysytemowiec" też jest propagandowe ;)

"Btw"? uuu gimbusek, który podnieca się CHAMeryką- co taki dzieciak z 94 rocznika może wiedzieć o życiu? Jesteś z pokolenia internetowych błaznów. Tak jak powiedziałem - weź zostaw te tematy, bo to nie Twoja brożka i nie powielaj propagandowych słów - zacznij myśleć za siebie, a nie powielaj jak papuga błędne zasłyszane hasła tylko dlatego, że jest to w Waszej pseudomodzie - nie uczyni Cię to mądrzejszym. ;)

dzenero

Ty używasz buzzwordów - dobrze, ja używam buzzwordów - źle.

Ty pieprzysz coś o niewolnikach systemu - dobrze, ja wspominam o antysystemie - uuu określenie propagandowe.

I ja tu jestem niby hipokrytą?

Idź dotknij trawy wybitny ponadsystemowy myślicielu z jokerem na profilówce xD

MINTOR1994

Ja rozmawiam, a nie pieprzę - jak chcesz się udzielać na internecie to naucz się normalnie pisać, a nie zachowujesz się jak gimbus. Taki język jak masz w gębie, to możesz stosować do patologii, a nie do mnie.
Masz 28 lat, bliżej 30stki, a zachowujesz się jak 18latek co to życia nie zna. Nie napisałem, że jestem ponadsystemowy - nie przekręcaj znaczeń i czytaj ze zrozumieniem albo się nie udzielaj. Proste.

dzenero

Jesteś ostatnią osobą, która powinna innym radzić jak, powinni się wypowiadać. I spuść trochę z balonika bufonie

MINTOR1994

Nie spamuj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones