PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 522
oceny
7,0 10 1 79522
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Dzisiaj w tvn.

ocenił(a) film na 3

Zobaczymy co to za arcydzieło :-)

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

Całkiem niezły thrillerek tak troche pod nastolatków robiony, arcydzieła się nie spodziewaj ale przyjemnie się ogląda i dziś obejrzę sobie drugi raz

ocenił(a) film na 8
Danas_fw

Mi się spodobało bardziej niż Okno na podwórze, mimo że faktycznie trochę to bardziej taki romans niż thriller.. Fajna muzyka, aktorzy też, po prostu dobrze zrobiony film, pod koniec trzyma w napięciu. Na ogół nie lubię wątków miłosnych, ale w tym filmie mi się nawet podobało :) Z chęcią bym dziś obejrzał, ale akurat o tej samej godzinie gra Barca.

ocenił(a) film na 8
Sokol_13

Przełączyłem na chwilę w przerwie i tłumaczenie jest beznadziejne.. Masakra jakaś

Sokol_13

Zgadzam się : ). Szkoda, że nie można wyłączyć lektora :D.

ocenił(a) film na 8
beta_00

Kiedyś oglądałem na cda lub zalukaj i było 100 razy lepsze, dziś zobaczyłem tylko kilkanaście minut, i tak mnie to denerwowało...

Sokol_13

Mnie też zawsze okropnie razi złe tłumaczenie, bardzo psuje seans :D

JoaHa88

Właśnie zaczynam oglądać, zobaczymy co to za film : )

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Całkiem dobry i w klimacie nastolatków ;) Na pewno kiedyś wróce do niego.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

IMO bardzo dobry film. Szkoda ze zalapalem sie tylko na koncowke :/

ocenił(a) film na 3
JoaHa88

Dawno i to bardzo dawno nie widziałam takiego gniota! Pomysł fajny, ale wykonanie fatalne. O ile nadzieję na uratowanie tego filmu w moich oczach, i w oczach osób które razem ze mną go oglądały, mogło uratować trzymające w napięciu zakończenie, to zepsuły je końcowe sceny głównego bohatera z sąsiadką. Żenada. Dno totalne. Może dla nastolatków to fajny film, ale myślę, że każdy mający jakikolwiek porządny gust filmowy wyrazi podobną opinię do mojej. Jak dla mnie 3/10. Dlaczego tak wysoko? Bo 3 to totalne minimum wg mnie i ukłon w stronę pomysłodawcy... NIE POLECAM.

ocenił(a) film na 8
magnumoc

Pomysłodawca to w sumie raczej Hitchcock, więc powinieneś dac 1 :). A tak serio 3/10 to chyba trochę za nisko. Pewnie nastawiales się na nie wiadomo jaki thriller, a tu głównym tematem jest właściwie miłość nastolatków hehe. Ale według mnie są w to dobrze wplatane sceny, które mają budować napięcie i potem już jest takie pełne przejście do dreszczowca i film wciąga, przynajmniej mnie. Aktorzy się spisali, muzyka też wg mnie fajna.. I główna aktorka mi się podobała :). Ogólnie gniotem bym tego nie nazwał, dobre kino rozrywkowe.

ocenił(a) film na 3
JoaHa88

Obejrzałam i się zawiodłam, dawno nie widziałam tak jałowego i bez dreszczykowego thrillera. Chociaż bojaźliwym nastolatkom może przypaść do gustu :-)

ocenił(a) film na 3
JoaHa88

Aha ! Jedno co mnie zaczęło zastanawiać to to dlaczego w pl osoby mające bransoletkę nie wnoszą opłat z tego tytułu? W końcu z naszym pieniędzy idzie utrzymanie skazanych w więzieniu więc oni powinni płacić za to, że mogą pozostać w domu. Osoby z aresztem domowym mogą go opuszczać w wyznaczonych godzinach np do pracy czy nawet do kościoła w niedzielę na mszę więc mają możliwości. No chyba, że coś mnie ominęło i już coś za to płacą :P

ocenił(a) film na 5
JoaHa88

Tez mnie to zastanawiało ;p Z tego co się orientuje to nie płacą

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

Też wczoraj oglądałem i mi się nawet podobał.
przejrzysty, od razu wiadomo co jak kiedy gdzie ale całkiem niezły jak dla mnie.

ocenił(a) film na 3
JoaHa88

Jeszcze jedno pytanko: wie ktoś jaki jest tytuł piosenki którą ten gostek puścił z wystawionymi głośnikami bo chciał zagłuszyć imprezę u sąsiadki? :-)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

loving you minnie riperton

ocenił(a) film na 3
DaveR1

Dzięki :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones