PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 522
oceny
7,0 10 1 79522
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Film przewidywalny i nudny. Spodziewałem się czegoś odrobinę lepszego. Scenariusz został napisany schematycznie, po najmniejszej linii oporu, aby się tylko sprzedało... Ja rozumiem, że trzeba zarabiać, więc się robi takie filmy. Tylko po co je oglądać?

użytkownik usunięty
helvete7

film przewidywalny i nudny zdecyduj sie możę to nie mi potrzebny polonista! scenariusz schematycznie w ogole sie na tym nie znasz udzielasz takich informacji " po najmniejszej linii oporu" dobre

"film przewidywalny i nudny zdecyduj sie możę to nie mi potrzebny polonista!"
Co jest nie tak z tą wypowiedzią?
Na temat filmu się już nie będę wypowiadał, niespecjalnie mi utkwił w pamięci. Pamiętam, że byłem poirytowany tym, że straciłem czas na jego oglądanie. Miło, że Tobie się podobał.
Dziękuję za ciepłą wypowiedź, chyba zawiązała się między nami niteczka sympatii.

użytkownik usunięty
helvete7

a ja ten film oglądałam i wcale nie jest nudny. Tak w ogóle. schematyczny scenariusz możesz wytłumaczyć he bardzo mnie to ciekawi???

ocenił(a) film na 5

Ten scenariusz był chyba posklejany z kilku innych. Postać mordercy to typowe stereotypy. A motyw miłości nastolatków wzięty z dupy i w ogóle nie potrzebny.

użytkownik usunięty
McGyverPL

hehhe no milosc i paniena obeszlo by sie i tez by pasowalo.

ocenił(a) film na 4
McGyverPL

Nie z kilku, a z jednego - "Okna na podwórze" Hitchcock'a. To tylko zdynamizowana i uwspółcześniona wersja klasyka, zrobiona pewnie z myślą o fanach Shia LaBeouf'a. Nie zrozumcie mnie źle - film jest znośny, ale skoro można mieć Rolex'a, to po co najpierw kupować Rolloksa?

ocenił(a) film na 8
helvete7

Dlaczego?
Dobrze się go oglądało, humor był, klimat w porządku, pomysł może nie odkrywczy ale OK . ;D

ocenił(a) film na 10
helvete7

niee ;D według mnie jest ciekawy.

ocenił(a) film na 5
helvete7

Szczerze mówiąc po obejrzeniu tego filmu spodziewałem się, że w komentarzach znajdę tylko takie jak ten (negatywne). Ten film to totalna chała jak dla mnie :(. Żaden aktor tutaj nie wykazał się umiejętnościami, kadry są przeciętne, muzyki im się nawet nie chciało jakiejś sensownej zrobić do tego filmu, tylko nawrzucali utworów po kolei (muzyki jako muzyki nie krytykuje bo SOAD akurat sam lubię). Żadna postać nie jest tu wyrazista a - jak autor tematu słusznie zauważył - fabuła jest prosta, jak budowa cepa i przewidywalna, że ho ho.
Ogólnie też uważam, że straciłem czas na ten film :(

ocenił(a) film na 6
Ruin

Nudny początek i niepotrzebny wątek miłosny, chociaż i na tym się nie nudziłem bo takie dziewczyny mogę oglądać codziennie.2/3 filmu to tak naprawdę motanie widza seksapilem tej laski a dopiero na końcu jakiś wątek rodem z thrillera

helvete7

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be'. płacą ci za to, czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones