PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 522
oceny
7,0 10 1 79522
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Bardzo przyjemnie się oglądało, może ciut przewidywalny ale ani przez moment nie było
nudno. Podobało mi się to połączenie gatunków.. taki "komediowo-romantyczny thriller dla
młodzieży". I nie tylko ;)

ocenił(a) film na 5
miszczuniu87

Jedyne co podobało mi się w tym filmie to gra aktorska głównego bohatera, odwalił kawał dobrej roboty i tylko ze względu na niego dałam 5/10. Ogólnie film nie jest może jakimś kompletnym gniotem, ale nie powala na kolana. Wszystko jest przewidywalne i nudnawe. Tyle z mojej strony. Pzdr

ocenił(a) film na 4
miszczuniu87

Ciekawe, bardzo ciekawe, bo mnie w tym filmie przytłoczyło i zniechęciło do niego właśnie to, że okazał się "komediowo-romantycznym thrillerem dla młodzieży". Szokuje mnie jego dość wysoka ocena na portalu. Myślę, że w dużej mierze nabijają ją uczennice gimnazjów. Bo z pewnością nie fani thrillera, ale fani "komediowo-romantycznych thrillerów dla młodzieży" - tak przynajmniej ja mniemam.

poland7

Przecież to oczywiste.

miszczuniu87

pierwsza zasada podglądania - podglądamy z głębi zacienionego pokoju , mu obserwujemy a nie oni nas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones