PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465839}

Śmierć nadejdzie dziś

Happy Death Day
6,3 49 592
oceny
6,3 10 1 49592
5,2 22
oceny krytyków
Śmierć nadejdzie dziś
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś

na mnie wrażenie. Przypomina mi pierwszą część Krzyku.

ocenił(a) film na 6
MacGregor82

Mnie również to zdziwiło. Jak zobaczyłam, że akcja dzieje się w amerykańskim kampusie, spodziewałam się humoru i grozy rodem z filmów o amerykańskich podlotkach. Humor co prawda był właśnie na tym poziomie, ale jeśli chodzi o fabułę i jak to przedstawili, to było to naprawdę przyzwoite. Było kilka scen, które widzialabym trochę inaczej, ale i tak wyszłam z kina bez poczucia zmarnowania kasy na bilet ;-)

ocenił(a) film na 7
MacGregor82

bliżej mi do 30. niż 20., ale uwielbiam filmy/seriale dla "gimbazy":D

ocenił(a) film na 6
estate22

Ja mam 26 i nawet mi sie podobal. Uwielbiam ten motyw w filmach ru wyszlo bez szalu ale niezle. Dalam 6 ewentualnie 6,5/10. Calkiem dobrze sie bawilam.

ocenił(a) film na 6
monika220

A co ja mam powiedzieć, mając dużo więcej od Ciebie? (heee). Dla mnie to również pozytywne zaskoczenie, zarówno jako produkcji roku, jak i sprawnego połączenia gatunków. Brawo

ocenił(a) film na 6
djrav77

Nie nic tak tylko dodalam swoj wiek a duchem mozna byc mlodym dlugo :-) Takie filmy wiele osob chetnie obejrzy dla relaksu niezaleznie od wieku.

MacGregor82

Pewnie masz w sobie ukrytą mentalność gimba, ale wstydzisz się do tego przyznać.

ocenił(a) film na 6
Luk33

Czy to Gigi fan białych majteczek:-)

ocenił(a) film na 6
MacGregor82

Film to bardziej rodzinny niż jakiś horror, to totalna pomyłka zaliczać to do horrorów, mnie częściej rozbawiał momentami i wzruszał kilka razy niż wystraszył, ale obejrzeć naprawdę warto. Może dla niektórych być to nudzące powtarzające się niektóre sceny, raz miałem już nawet to wyłączyć, jakoś miałem dość tej komedii, lecz potem mnie wciągnęła, i ten niespodziewany zwrot akcji, nawet samemu można było przypuszczać kto może być tym zabójcą. Ogólnie go bardzo polecam, jak ktoś się nawet boi horrorów to niech chętnie obejrzy, bardziej ten film kogoś rozbawi, czasami wzruszy niż wystraszy, liczyłem na horror lecz zamiast horroru miałem komedie wzruszającą. Polecam!

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

czyli jesteś gimbazą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones